Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

III. Elektronikus-zenei Találkozó Eredmények

2012.06.06

I.                   korcsoport:

 

Kiemelt nívódíj:

Bíró Bianka  

Felkészítő tanár: Pokol Miklós

                                                           Lónyay Menyhért Általános Iskola, Tuzsér

Nívódíj:                                             Rovó Nikolasz                                 

Felkészítő tanár: Varga Rudolf

                                                           STAMI

Dicséret:                                            Bárkányi Zsolt         

felkészítő tanár: Varga Rudolf

                                                           STAMI

 

II.                korcsoport:

 

Kiemelt nívódíj:                                Kaszás Kristóf         

                                                           Felkészítő tanár: Bencsik Attila

                                                           Egyéni induló

Sipos Barnabás Iván

                                                           Felkészítő tanár: Varga Rudolf, Deák Tibor

                                                           STAMI

 

Nívódíj:                                             Simenszky Viktor    

Felkészítő tanár: Varga Rudolf

                                                           STAMI

Dicséret:                                            Bodnár Kornél                                

Felkészítő tanár: Pokol Miklós

                                                           Lónyay Menyhért Általános Iskola, Tuzsér

Somogyi Gergő                    

Felkészítő tanár: Dóbisz Áron

                                                           Péczelyi A. AMI Hódmezővásárhely

 

III.             korcsoport:

 

Kiemelt nívódíj:                                Kaszás Kornél         

                                                           Felkészítő tanár: Bencsik Attila

                                                           Egyéni induló

Nívódíj:                                             Aszalai Réka            

Felkészítő tanár: Dóbisz Áron

                                                           Péczely A. AMI Hódmezővásárhely

Dicséret:                                            Hamza Tamás                      

Felkészítő tanár: Pokol Miklós

                                                           Lónyay Menyhért Általános Iskola, Tuzsér

 

IV.              korcsoport:

 

Kiemelt nívódíj:                                Futó Péter                                                                

Felkészítő tanár: Sárközi János és Pethő Attila

                                                           Liszt F. AMI Baja

Nívódíj:                                             Purgel Réka            

                                                           Felkészítő tanár: Pokol Miklós

                                                           Lónyay Menyhért Általános Iskola, Tuzsér

Dicséret:                                            Juhász Dóra            

                                                           Felkészítő tanár: Pokol Miklós

                                                           Lónyay Menyhért Általános Iskola, Tuzsér

 

V.                 korcsoport:

 

Kiemelt nívódíj:                                Angyal Adrienn Dóra         

Felkészítő tanár: Molnárné Sinka Andrea

                                                           Petőfi S. Ált. Isk. és AMI Pitvaros

Dicséret:                                            Malkócs Máté                     

                                                           Felkészítő tanár: Dóbisz Áron

                                                           Péczelyi A. AMI Hódmezővásárhely

           

Kamara:

 

Kiemelt nívódíj:                                DODGEM  zenekar

                                                           Felkészítő tanár: Kaszás László

                                                           Egyéni induló

 

 

Nívódíj:                                             JUNIOR  zenekar               

                                                           Felkészítő tanár: Kaszás László

                                                           STAMI

MENYÉTEK  zenekar

                                                           Felkészítő tanár: Matthew Mitchell, Kaszás László

                                                           STAMI

QUESTION  zenekar         

                                                           Felkészítő tanár: Pokol Miklós

                                                           Lónyay Menyhért Általános Iskola, Tuzsér